Pin v3.5 indir | Themeforest Pinterest Tarzı Tema

Please log in or register to like posts.
News

Pin v3.5 | Themeforest mobil uyumlu Pinterest tarzı, fotoğrafçılar, ürün satışı ve kişisel blog siteleri için harika bir wordpress teması. Pinterest benzerliği ile kullanıcıları sitede tutacak, işinize yarayacak güzel kullanışlı, seo uyumlu ve hızlı wordpress teması indir.

 

En iyi wordpress temalarını indireceğiniz yepyeni adres indirtema.com ücretsiz olarak premium temaları sizlerle paylaşıyor. Pin v3.5 indir, Pin v3.5 wordpress teması indir, pinterest tarzı wordpress teması indir, fotoğrafçı teması indir, kişisel blog teması indir, wordpress pinterest teması indir.

Pin v3.5 Premium WordPress Teması, Blogcular için şık ve duyarlı bir Pinterest tarzı temadır. Geçerlik koduyla (her iki demoda) en yeni HTML5 ve CSS3 tekniklerini kullanarak, tüm mobil cihazlarda mükemmel görünmesini sağlamak için tamamen duyarlı olan aşkla yaratılmış, PC’lerin yanı sıra herhangi bir cihazla kolayca kullanılabilir. Ayrıca bu temanın önceki sürümünü indirin Pin v3.4 – WP Pinterest Stil / Kişisel Duvar Christina Blog Teması.

Reactions

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir