VideoTube v1.2.9 Video Paylaşım Scripti

Please log in or register to like posts.
News

VideoTube v1.2.9 codester premium PHP sosyal medya video paylaşım scriptini ücretsiz olarak sitemizden indirebilirsiniz. Youtube benzeri video paylaşım scripti olan VideoTube kurulumu yapılmış denenmiştir. Video sitesi açmak isteyenler için gerçekten işe yarar kaliteli bir altyapıya sahip PHP script.

Orijinal Açıklaması.

Sosyal Ağ Yetenekleri. 
VideoTube, video tabanlı bir komut dosyasıdır, ancak video içeriğinin üstünde bir sosyal ağ oluşturmak için kullanılabilir.
Bir kullanıcının durumunu yayınlama veya fotoğraflarını haber yayını zaman çizelgesinde paylaşma seçeneği vardır ve diğer kullanıcıların durum yayınını tekrar yayınlamasına izin verir. Twitter’ın retweet sistemi gibi.

Videoları harici kaynaklardan içe aktarın. 
Mp4 videolarını kendi sunucunuzda depolayacak çok alanınız yoksa veya paylaşılan barındırma kullanıyorsanız, Youtube veya Vimeo gibi harici kaynaklardan videoları kolayca içe aktarabilir ve yerleştirebilirsiniz. Video bağlantısını kopyalamanız ve Video tüp kanalınıza göndermeniz yeterlidir.
Ayrıca, yönetici videoları içe aktarmak için hangi kaynaklara izin verileceğini seçebilir.

Uyarlamalı Malzeme Tasarımı
VideoTube, kullanıcının bir mobil cihazdan veya masaüstü tarayıcıdan tarama yapıp çalışmadığını tespit eder ve mevcut ortama uyarlanır.
Mobil cihazlarda VT, mobil bir materyal tasarımı tasarımına hizmet edecek.

DEMO: https://www.codester.com/items/4826/videotube-video-cms

Reactions

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir